ברוכה הבאה לקליניקה שלי,
הקליניקה לריפוי הגוף והנפש.
כאן תוכלו למצוא מגוון שיטות וטיפולים
שיאפשרו לכם לחוש שקט פנימי, שלווה ורוגע
וליהנות מחוויה מעצימה המתאימה
בדיוק עבורכם!

סוגי הטיפולים:

הילינג

אקסס בארס

EMID

קצת עלי

אילאיל כהן בננו

בראש ובראשונה, אני אמא לשלושה ילדים מקסימים.
משימת חיי היא שיהיו בריאים, שמחים ומאושרים!

את דרכי כמטפלת התחלתי לפני כעשור בקליניקה "הבית של נחמה" לטיפול וחיסול כינים אצל ילדים.
כחלוצה בתחום, הבאתי את הבשורה מארה"ב והקמתי מכון יחיד מסוגו. (עם השנים קמו מכונים דומים).

במהלך שנותיי כמנהלת ובעלת עסק התעצם בי הצורך לעזור לאנשים לחיות חיים בריאים, קלים ורגועים יותר.
גיליתי על עצמי שיש לי את הסבלנות להקשיב ולהכיל, את הכמיהה לעזור ואת היכולת להעניק רוגע, שלווה ותחושת ביטחון. בעקבות זאת, התמקצעתי בשיטות טיפול שונות, על מנת לעזור בצורה יסודית מן השורש ולהתאים לכל אחת באופן אישי את הטיפול הכי אפקטיבי עבורה.

הילינג

טיפול הילינג מיועד לאנשים שמרגישים תקיעות בחיים לאחר שהיו חשופים זמן רב למצבים שליליים כמו מתח, כעס, עצב,  טראומות וכדומה.
חשיפה למקרים אלה יוצרת חסימות אנרגטיות או אנרגיה שלילית שמצטברת בגוף.
ניקוי אנרגטי משחרר חסימות אלה ומאפשר זרימת אנרגיה חופשית ובריאה יותר.
איזון מרכזי האנרגיה (צ׳אקרות) שלנו מפחית משמעותית כאבים כרוניים (כאבי גב, מגרנות, פיברומיאלגיה), מאיץ החלמה לאחרי פציעה או מחלה.
הטיפול מקנה חיזוק מערכת החיסון ושיפור זרימת האנרגיה. מחזק את יכולת ההתמודדות והגנה של הגוף מפני מחלות.
עוזר בהרגעה והפחת לחץ, הפחתת חרדה ודכאון, שיפור מודעות עצמית ותורם לתחושת איזון ורוגע כל חלקי הגוף ונפש ומאוחדים ופועלים בהרמוניה.
מעודד הרגשה של ניקיון פנימי (מאשמה, מפחדים), תחושת רעננות ובהירות ותחושת קלילות שמאפשרת לנשום עמוק יותר. הכובד שבעיות יוצרות בלב מתחלף לרגש אופטימי עם תקווה.
באמצעות הטיפול זרימת המחשבות והיצרתיות שלנו נעשת חלקה ועוזרת לקבל תשומת לב לקול הפנימי ללא ערפול (מקולות החוץ). הטיפול תורם לסיטואציות שבעבר היו קשות עבורנו לקבלן בשלווה מתוך רוגע ובטחון עצמי.

אקסס בארס

השיטה שהכי מפוגגת סטרס ומשפרת את איכות החיים.
הכלי זה הכשיר אותי ״לרפא״ (לנקות) את התודעה שלנו, זאת שיוצרת את כל החסמים והאמונות המגבילות שמעכבים אותנו להיות מי שאנחנו באמת רוצים להיות.
אין דרך נכונה לקבל בארס וכל סשן הוא אחר. אם את מרגישה לחץ, עייפות, כבדות, דאגה, כעס, תקיעות בואי לשחרר את הבארס.
התחושה שאחרי, הכל אפשרי!

EMID
תרפיה בתנועות עניים

קידוד מחדש של תת המודע לשיחרור טראומות, חרדות, פוביות אמונות ודפוסים ועל הדרך עוד הרבה דברים שמייצרים את הסיפור שלנו, תוקעים אותנו במקום ולא מאפשרים לנו לחיות באותנטיות, רווחה, שקט פנימי ולבטא את עצמנו בעולם באופן חופשי. החוויה העצמית שלנו חוזרת על עצמה בטיפול מזיכרון לזיכרון, בדיוק בנקודות הללו נוצרו הדפוסים, רגשיים והתנהגותיים, שעם הזמן הפכו לחלק מהאישיות שלנו, לתגובות האוטומטיות ולתכונות אופי. גם בזמן העוברות, בעודו ברחם, בטרם נולד, העובר כבר מבין מי הוא ומהוא וכיצד עליו להתנהל במשפחה הספציפית שלו. כשעושים עיבוד לזכרונות הטראומתיים הללו תוך כדי תנועות עיניים, אנחנו משחררים את המטען הרגשי והמסקנות שקשורות לאותו אירוע וכך משתחררים הדפוסים, האמונות והחסימות שמנהלים אותנו ביום יום ולא לאפשרים לנו לחיות בחופש פנימי ובחיבור לעוצמה האמיתית שלנו. זו הסיבה שטיפול בתנועות עיניים – Emid כה יעיל ומשנה חיים – אנחנו מטפלים בשורש הבעיה ולא בסימפטומים שלה. גם המקור של חרדות, דיכאון, דפוסים רגשיים עקשניים ביותר כמו אלימות, הימנעות, ריצוי וכו' נעוץ באותם זיכרונות הילדות.

יצירת קשר